Mánesova 1078/5, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
+420 735 123 403
info@mkpsychology.cz

Osobní reference

Created with Sketch.
Andrea Kalousová

Andrea Kalousová

profesionální modelka, Česká Miss World 2015

Při soutěži Česká Miss jsem hledala kouče, který by mi pomohl se zvládáním rozhovorů na kameru a celkově s veřejným vystupováním. Dostala jsem doporučení na MK Psychology, Martina.

Nejprve jsem nevěděla co čekat, ale bylo hned na první pohled jasné, že Martin není žádným nováčkem. Moc se mi líbil jeho osobní přístup. V této oblasti je to skutečný profesionál a jsem moc ráda, že jsem narazila právě na něj.

Marek Aberl

Marek Aberl

oblastní ředitel ve společnosti Profi FP

Na spolupráci s Martinem oceňuji hlavně 3 aspekty. Tím prvním je schopnost vhledu. Bez ohledu na to, jestli jsme řešili pracovní, nebo osobní témata, vždy byl schopen dostat se k opravdovému jádru problému. Jít skutečně do hloubky a správně pojmenovat věci, které mám řešit.

Druhým aspektem, kterého si na Martinovi vážím, je jeho profesionalita. Martin má jedinečnou kombinaci odbornosti a srozumitelnosti. Má veliké vědomosti, přesto všechno vždy vysvětluje srozumitelně. Díky tomu i laik, jako já, s ním drží „krok“.

Jako poslední bych rád zmínil důvěru. S Martinem spolupracuji téměř 9 let a s každým dalším setkáním se jenom posiluje pocit jistoty, který mám od začátku našeho kontraktu. Martin je člověk, kterému můžu 100% důvěřovat.

Michaela Rusaňuková

Bc. Michala Rusaňuková

profesionální fotografka, absolventka The New York Film Academy, vystudovala sociální pedagogiku

MK Psychology můžu z osobní zkušenosti velmi doporučit. Především díky individuálnímu přístupu, kdy se výborně přizpůsobí dynamice a typu osobnosti, a to komunikací i přístupem.
Během koučování bylo specifikováno, na jaké téma se budeme zaměřovat a následně před odchodem vše shrnuto a ošetřeno do další návštěvy.

Martin Novák

Ing. Martin Novák

vedoucí pražských poboček Generali Česká pojišťovna

K možnosti koučování u Martina jsem se dostal již před 4 lety, kdy jsem byl v rámci společnosti zařazen do Talent programu. K Martinovi chodím pravidelně dodnes. Jeho koučování je pro mě vždy příjemné setkání, ať už spolu řešíme odlehčenější témata z práce, z normálního života, tak těžké chvíle současné či minulé. Díky jeho profesionálnímu nadhledu mě je schopen navést k možným řešením a pochopit mé pocity a myšlenky.

Martin umí skvěle přecházet mezi koučem, terapeutem, vtipálkem, odborníkem a obyčejným smrtelníkem. Nejvíce mě baví společně rozkrývat „jednoduchost“ fungování mé osobnosti.