Informace o výcviku

Náš výcvik je určen pro každého, kdo chce osobnostně růst a snadněji dosahovat vytyčených cílů, ať už v osobním, tak v profesním životě a zároveň pomáhat v dosahování životních cílů ostatním. Náš výcvik je v akreditačním řízení MŠMT, které považujeme za stěžejní v hodnocení kvality našeho vzdělávání. Maximální počet účastníků výcviku je 12, což zaručuje plnohodnotný individuální přístup ke každému z účastníků výcviku v koučování

Podívejte se na aktuální termíny setkání.

Rozsah výcviku

0
hodin teoretické výuky
0
hodin praktické výuky

Výukový den probíhá od 9:00 do 17:00 s hodinovou přestávkou na oběd.
Celkový rozsah Výcviku činí 143 hodin v 15 výukových dnech. Šestnáctý den je věnován závěrečné zkoušce.
Jedna vyučovací hodina teoretické výuky trvá 45 minut, vyučovací hodina praktické výuky 60 minut.
Detailní obsah výcviku naleznete v podrobném sylabu.

krb

Místo konání výcviku

Výcvik se koná v moderních výukových prostorech na ulici Klimentská v Praze. Tyto prostory se nachází v centru Prahy s dobrou dostupností MHD, nedaleko dopravního uzlu Florenc.

 

Pro koho je výcvik určen?

Pro začátečníky

Výcvik je vhodný pro ty, kteří zkušenosti s koučováním ještě nemají a rádi by udělali velký krok ve svém seberozvoji. Pro všechny, kteří pracují se skupinami a mají zájem si osvojit metodu, jak vést a posunovat jednotlivé členy v těchto skupinách (učitelé, lektoři, trenéři, vedoucí skupin či komunit).

Pro zkušené kouče

Pro všechny, kteří by rádi začali využívat koučování ve své praxi nebo by rádi prohloubili své současné znalosti v koučování. Praktikující koučové tímto výcvikem rozšíří svůj styl o psychodynamické koučování, které je v naší metodologii opřeno o transakční analýzu.

Máte zájem o náš výcvik? Neváhejte a přihašte se níže, nebo nám napište na info@mkpsychology.cz

Adresa konání kurzů