Mánesova 1078/5, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
+420 735 123 403
info@mkpsychology.cz

Mgr. Martin Kosek, MBA

MK Psychology, s. r. o.

Created with Sketch.

garant Výcviku, business kouč a poradce

Martin vyučuje tato témata:
Úvod do psychodynamického koučování, Teorie komunikace, Tvorba dohod v koučování, Rozvojové metody a techniky vedení rozhovoru, Úvod do teorie transakční analýzy

 

Martin je autorem Výcviku v psychodynamickém koučování a současně jeden z hlavních lektorů tohoto výcviku. Martin se koučování věnuje od roku 2007. Začínal jako interní kouč pro oblast SME, následně jako manažerský interní kouč. Od roku 2013 začal působit jako externí business kouč a poradce se specializací na terapeutické poradenství.

Má dlouhodobou systematickou zkušenost se vzděláváním koučů, včetně poskytování supervizí pro kouče, dále přednášel pro ICF Czech Republic (profesní organizaci koučů) v rámci SIG (další profesní rozvoj koučů) téma Transakční analýza v koučování.

Martin vystudoval obory Sociální patologie a prevence, Sociální pedagogika a Management Soft Skills. Od roku 2010 začal se systematickým studiem transakční analýzy (psychologický a psychoterapeutický směr založený americkým psychiatrem Ericem Bernem). V současné době má za sebou více jak 800 hodin výcviku a je kandidát na získání mezinárodního titulu transakční analýzy – CTA, Certified Transactional Analyst. Martin je členem ITAA (Světová asociace transakční analýzy), EATA (Evropská asociace transakční analýzy) a současně vykonává funkci viceprezidenta ČATA (Česká asociace transakční analýzy).