+420 797 647 398
info@mkpsychology.cz

Lektoři

MK Psychology, s. r. o.

Created with Sketch.
Mgr. Martin Kosek, MBA

garant výcviku, business kouč a poradce

Martin je autorem Výcviku v psychodynamickém koučování a současně jeden z hlavních lektorů tohoto výcviku. Martin se koučování věnuje od roku 2007. Začínal jako interní kouč pro oblast SME, následně jako manažerský interní kouč. Od roku 2013 začal působit jako externí business kouč a poradce se specializací na terapeutické poradenství.

Martin má dlouhodobou systematickou zkušenost se vzděláváním koučů, včetně poskytování supervizí pro kouče a dále přednášel pro ICF Czech Republic (profesní organizaci koučů) v rámci SIG (další profesní rozvoj koučů) téma Transakční analýza v koučování.

Martin vystudoval obory Sociální patologie a prevence, Sociální pedagogika a Management Soft Skills. Od roku 2010 začal se systematickým studiem transakční analýzy (psychologický a psychoterapeutický směr založený americkým psychiatrem Ericem Bernem). V současné době má za sebou více jak 800 hodin výcviku a je kandidát na získání mezinárodního titulu z transakční analýzy CTA. Martin je členem ITAA (Světová asociace transakční analýzy), EATA (Evropská asociace transakční analýzy) a současně je viceprezidentem ČATA (Česká asociace transakční analýzy).

Mgr. Diana Kotková

Mgr. Diana Kotková, PCC

profesionální business kouč a mentor

       Od roku 2000 se Diana aktivně věnuje vzdělávání v oblasti obchodu. Zpočátku v roli zaměstnance obchodní firmy s odpovědností za rozvoj zaměstnanců, zejména manažerů a obchodníků.
      Koučování, konzultacím a mentoringu se profesionálně a samostatně věnuje od roku 2008. Diana obhájila mezinárodně platný titul Profesionální certifikovaný kouč (PCC) Mezinárodní asociace koučů (IFC). Celkem registruje přes 1000 hodin koučinku, převážně ve firmách a korporacích. Věnuje se především tzv. systemickému, výsledkově orientovanému koučování. Má za sebou projekty jako jsou: Mondi Štětí (týmové koučování vedoucích provozu), MOL (mentor a kouč interní sítě trenérů), Siemens (rozvoj technicky založených obchodních týmů).

Mgr. Lucie Kudrnová Vosečková

Mgr. Lucie Kudrnová Vosečková

supervizorka, poradkyně, koučka a lektorka

       Lucka je v našem výcviku nejen lektorka, ale současně poskytuje koučům supervize. Lucka je absolventka Univerzity Hradec Králové a Masarykovy univerzity Brno. Vystudovala obory Sociální práce a Sociální politika. Lucka je certifikovaný supervizor a lektor sociálně psychologického výcviku. Současně se dlouhodobě věnuje krizové intervenci.
       Od roku 2009 se systematicky vzdělává v transakční analýze, má za sebou více jak 800 hodin výcviku. Lucka má mimo jiné zkušenost s vedením organizací, více jak 15 let působí jako ředitelka organizace poskytující sociální služby a krizovou intervenci.

Mgr. Jana Pelinka Doskanská

Mgr. Jana Pelinka Doksanská

psycholožka, business kouč a lektorka

       Jana je zkušená psycholožka a koučka. V rámci koučování dlouhodobě spolupracuje s Generali Českou pojišťovnou na koučování manažerů obchodní služby. Mimo koučování se též věnuje psychologické diagnostice a Development Centrům.
       Jana absolvovala Univerzitu Karlovu v Praze. V rámci postgraduálního vzdělávání absolvovala 500 hodinový výcvik ve skupinové psychoterapii, od roku 2009 se systematicky vzdělává v transakční analýze, kde má za sebou více než 800 hodin výcviku. Jana dále pracuje jako poradenský psycholog, mimo práce s dospělými pracuje i s dětmi.

MK Psychology, s. r. o.
Mánesova 1078/5
120 00 Praha 2 – Vinohrady

info@mkpsychology.cz

+420 735 123 403

IČO: 079 41 439, DIČ: CZ07941439